Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

TLAKY NA ZMENU ÚZEMNÉHO PLÁNU SA ZVYŠUJÚ

   Snaha spoluvlastníka Ipeľských Tehelní a. s. JUDr. Jána J. podľa posledných informácií, ktoré som obdržal, naberá na sile. Do presviedčania poslancov, ktorí nehlasovali na MsZ dňa 14. 12. 2017 podľa jeho želania, už údajne zapojil aj svojich príbuzných.

   Dotyčný pán si vzal podľa všetkého do hlavy, že svoj cieľ musí dosiahnuť za každú cenu. On jednoducho chce „stavať“ a preto sa aj poslanci musia podriadiť jeho predstavám. Zachádza to už tak ďaleko, že to už podľa všetkého hraničí s obťažovaním a nátlakom. Tento pán stále zabúda na niečo dôležité. A teda, že on nie je majiteľom Poltára, ani poslanci MsZ nie sú jeho podriadené bábky. Asi ešte stále sníva svoj sen, keď nad ním držal ochrannú ruku jeden neslávne známy únosca a samoamnestovaný lotor.

  Dokonca sa ku mne dostali aj také informácie, že na niektorých poslancov MsZ bol vyvíjaný nátlak, aby mi nariadili stiahnutie článku, v ktorom som opísal neokrôchané jednanie tohto „chudáka“. Áno, chudáka, pretože podľa všetkého sa sám tak musí cítiť, keď mu nestačí jeho výsluhový dôchodok, výška ktorého by prekvapila mnoho občanov Poltára.

  Keďže tento článok píšem už na sklonku roka, deň pred Silvestrom, napriek všetkému, pánu Juchovi, aj jeho rektálnym alpinistom, ktorí s ním ešte stále snívajú svoje „mokré sny“, prajem dobré zdravie, aby sa v roku 2018 zobudili. A aby pochopili aj takú maličkosť, že som človek, ktorý sa nebojí svojej slobody a nie som nikomu podriadený.

Ján Štefančík

2 Odpovedajú na TLAKY NA ZMENU ÚZEMNÉHO PLÁNU SA ZVYŠUJÚ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *