Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

PREČO KANDIDUJEM NA POSLANCA MsZ V POLTÁRI ?

   Už viac ako 5 rokov sa ako občan zúčastňujem každého rokovania MsZ. Za toto obdobie som nadobudol poznanie, že súčasné vedenie mesta mnohokrát povyšuje svoje osobné záujmy nad verejný záujem.   Svojou prípadnou účasťou v novom MsZ sa chcem podieľať spoločne s ďalšími poslancami na výrazných zmenách, ktoré by viedli ku prospechu väčšiny občanov mesta a priľahlých mestských častí.

   Ponúkam občanom svoju víziu pre mesto Poltár:

1) budem iniciovať odkúpenie tehelne na ulici Železničnej. Po odstránení stavieb na vyprázdnenom pozemku podniknem (v súčinnosti s novým primátorom a ďalšími poslancami) potrebné kroky k vybudovaniu autobusového nádražia s obslužnou budovou, včetne mestských WC. A ešte ostane dosť miesta aj na vybudovanie parkoviska pre osobné autá.

2) navrhnem a budem presadzovať rekonštrukciu chodníkov na sklárskom sídlisku, aby boli umiestnené vyššie ako susedné verejné priestranstvá. Toto vyrieši hneď niekoľko vecí: sú rozbité, je najvyšší čas na opravu, nebude sa na nich v zimnom období držať voda, môže to robiť MsPS kde bude treba zamestnať ďalších pracovníkov (nové pracovné miesta).

3) budem presadzovať opravu a dobudovanie cestnej siete v meste a priľahlých miestnych častiach.

   Samozrejme, že urobím všetko preto, aby nové samosprávne orgány pracovali maximálne transparentne. Rešpektovanie oprávnených pripomienok a požiadaviek občanov musia byť samozrejmosťou. Čo je tiež dôležité, nebude pre mňa problém podporiť každý návrh, ktorý bude slúžiť väčšine občanov.

    Týmto sa uchádzam vo voľbách 10. 11. 2018 o prejavenie dôvery občanov, ktorým záleží na tom, aby v našom meste nastala konečne zmena k zlepšeniu života.

Ján Štefančík

Odpovedá na PREČO KANDIDUJEM NA POSLANCA MsZ V POLTÁRI ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *