Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
december 2023
Po Ut St Št Pi So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

POKUS O DISKREDITÁCIU KANDIDÁTKY SA NEZDARIL

     Na začiatku mesiaca október sa niekto pokúsil hrubým, neslýchaným spôsobom zdiskreditovať kandidátku na poslankyňu MsZ v Poltári.  Dňa 4. 10. 2018 bola prizvaná predsedkyňa Mestskej volebnej komisie na MsÚ, kde ju informovali, že kandidát č.4 p. Benedikt sa vzdal kandidatúry na poslanca.

     Následne bol na ňu vyvinutý tlak zo strany zapisovateľky, aby menovaného vyčiarkla z kandidátky. Toto však bolo založené na klamstve a neznalosti zákona. Ostáva otázka: bola to hlúposť úradníčky, alebo dobre zosnovaný komplot? Na tieto otázky si každý bude vedieť odpovedať sám, keď si prečíta toto:

Po objavení príspevkov na fasabúku sa začalo vyjasňovať kde je táto zbraň veľkého kalibru namierená. Mimochodom, toto  už na FB účte pani Ester Benediktovej nenájdete, pretože na príkaz riaditeľa školy to už bolo odstránené.

A po rýchlom, operatívnom zásahu sa vykľulo šidlo z vreca. Nech sa páči:

    A poučenie? Pán Benedikt si možno narobil kopec nepríjemností. Ako sa asi cítil, keď zistil, že niekomu poslúžil ako užitočný idiot ?

A pán riaditeľ školy Slavkovský? Aký je jeho skutočný podiel na tejto hnusnej štbáckej hre?  Na čí príkaz sa prepožičal k tejto špine? Aká bude naďalej jeho autorita ako riaditeľa školy?

Materiály poskytla JUDr. Bronislava Garajová

Spracoval Ján Štefančík

 

 

6 Odpovedajú na POKUS O DISKREDITÁCIU KANDIDÁTKY SA NEZDARIL

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *