Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

NAŠE MESTO SI ZASLÚŽI ZMENU !

    Počas posledných 5 rokov som sa pravidelne zúčastňoval zasadnutí MsZ, ako aktívny občan. Za toto obdobie som sa veľa naučil. Mám o práci poslanca určite viac vedomostí, ako niektorí poslušní dvíhači rúk, ktorí pôsobili ako poslanci počas tohto volebného obdobia.

    Čo je však dôležité, vytvoril som si vlastný názor, ako by mal pôsobiť správny poslanec. Mnohokrát mi bolo povedané, keď som kritizoval najmä prácu ešte terajšieho primátora, aby som kandidoval. Nuž teda, uposlúchol som túto dobre mienenú radu a rozhodol som sa, že požiadam občanov nášho mesta o dôveru. Pretože ako aktívny účastník MsZ budem mať viac možností, ako byť užitočnejší pre naše mesto, ktoré si už skutočne zaslúži zmenu.

    V týchto dňoch dostanete do poštových schránok môj volebný leták. Mám len dva návrhy: zapamätajte si číslo 29 a skôr, ako tento leták odhodíte do koša, dajte si aspoň toľko námahy, že sa podívate aj na druhú stranu s mojou programovou ponukou.

    Už teraz vidím, ako sa moji neprajníci pustia do mňa. Samozrejme, že názor každého občana je legitímny, pokiaľ neprekročí rámec slušnosti a rešpektu aj voči oponentovi.

    Najviac negatívnych pripomienok očakávam ohľadom financovania týchto trochu smelých predsavzatí. Som však presvedčený, že pri väčšej hospodárnosti s financiami nás, všetkých občanov, sa dá urobiť oveľa viac, ako počas posledného volebného obdobia. Nechcem tu zachádzať do detailov, pretože tento článok by bol veľmi obsiahly. Som však presvedčený, že počas predvolebných stretnutí bude dosť času toto prediskutovať.

Ján Štefančík

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *