Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

KEĎ PREDNOSTA MsÚ DÁ ŠTEKAJÚCEJ SVORKE POVEL K ÚTOKU

     Majster slova, Pavel Olšiak, to vie urobiť veľmi nenápadne. Už sa stihol naučiť, že „fasabúk“ je veľmi silné médium. On sám sa však zníži na úroveň niektorých svojich obdivovateľov len vtedy, keď chce usmerniť štekanie svorky tým „správnym“ smerom. Správnym povelom vypustí zo svojho análneho otvoru niekoľko svojich najvernejších. K týmto sa postupne pripájajú ďalší podobnej mentálnej úrovne.

Napr. aj takto:

Poprosím vás o názor čo si myslíte o takomto príspevku…. Mne tu niečo nesedí..

7. august, 15:42

Dúfam, že mesto Poltár, keď vie odovzdávať „ocenenie“ osobám s krycím menom Kokles, si niekedy v budúcnosti spomenie na nášho občana, který dostal toto ocenenie z rúk Amerického veľvyslanca za poctivú prácu v prospech U.S. Embassy a z rúk šéfa ochrany ambasády USA (RSO).

     Malá ukážka z viac ako 190 komentárov na FB účte Pavel Olšiak pod vyššie zdieľaným statusom:

Miroslav Cubik Od najvecich vrahou na svete ktory vsade vyvolavaju vojny a vrazdia nevinych ludi bomarduju narody a spravili najvecju genocidu luctva od takych by som nechcel nic nie to este dake ocenenie

     Občas je potrebné patrične usmerniť, však pán prednosta MsÚ?

Pavel Olšiak A ako je možné že niečo tenké ako Pitliaka ml. Tam môže robiť tiež…. Otázka pre US Ambasádu…. Ocko ho tu predstavuje ako Ramba s pištoľou v ruke….

Pavel Olšiak V RS taketo stavy riešia. Je to zdĺhavé, ale občas to ze vraj dajú……. Možno by to pitliakovcom pomohlo. Či už tam boli a nič?

Milan Káka Sam seba zverejnuje na ocenenie ? ci mi nedochadza ?

     Z celého množstva viac ako 190 komentárov len dvaja účastníci tejto nechutnej debaty majú objektívne komentáre:

Mário Kurek Skôr si myslím, že autor chcel poukázať na to, že sa tu oceňujú bývalý eštebáci a uviedol príklad, koho by bolo možné oceniť a prečo

Ján Chovanec Pavel Olšiak Zdenko Kasač krycie meno Kokles cestny obcan mesta Poltar je evidovany v zväzkoch ŠTB.

     A opäť účelové usmernenie svojej štekajúcej svorky tým „správnym“ smerom:

Pavel Olšiak Pán Pitliak. Táto debata začala o tom že si pýtate cenu mesta za svoju prácu. Poprosím vysvetliť ako ste to myslel a dôvod ocenenia.

   Toto je len malá ukážka, ako sa prednosta MsÚ snaží nehanebne manipulovať verejnú mienku teraz pred komunálnymi voľbami. A toto čudo vo funkcii prednostu MsÚ vôbec nemá problém žiť aj z peňazí občanov, ktorých takto verejne špiní. Doporučujem PO a celej jeho štekajúcej svorke vypustenej z análu, povšimnúť si túto najdôležitejšiu časť statusu poslanca Pitliaka: Dúfam, že mesto Poltár, keď vie odovzdávať „ocenenie“ osobám s krycím menom Kokles…

Venovať viac pozornosti tejto svorke by bolo zbytočným plytvaním miesta a času.

Ján Štefančík