Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
august 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
« júl    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

PREDVOLEBNÁ KAMPAŇ PRIMÁTORA PRIAMO NA MsZ !

     Od terajšieho dočasného primátora Poltára sa dá čakať čokoľvek. Avšak to, čo predviedol na schôdzi MsZ v piatok, 17. 8. už prekročilo všetky medze. „Ak budem sedieť tu aj na budúci rok, budete mať aj cestu v Zelenom urobenú.“ Takto nehanebne ohlási svoj zámer kandidovať na funkciu primátora len obyčajný ignorant. V prípade, žeby sme žili v právnom štáte, pravdepodobne by už sedel kdesi inde.

     Darebák, ktorý mal 10 rokov vo funkcii primátora dosť času postarať sa, aby občania miestnej časti Zelené mali cesty dávno vynovené. Prospechár, ktorý radšej uprednostní záujmy súkromnej firmy (IT) a vykašle sa na svojich občanov. A ešte má odvahu zvaliť vinu na poslancov, ktorí neschválili zmenu Územného plánu. Čas ukázal, že to bolo správne rozhodnutie. Poslanci a prítomní občania si mohli vypočuť aj ďalšiu perlu ducha. Vraj zmenou Územného plánu by sa bol zabránil vjazd ťažkej techniky Ipeľských tehelní na ich pozemok. Na vyslovenie takejto kraviny treba mať určite nižšiu mentálnu výbavu ako hovoriaci papagáj.

    A občana, ktorý sa ozve v záujme uvedenia veci na správnu mieru, si dovolí nazvať klamárom.

    Som presvedčený, že občania Poltára sú dosť múdri a nezvolia si opäť toto čudo  za primátora. Hanby už Poltár pod jeho vedením užil dosť.

    V týchto dňoch s ročným oneskorením bola ukončená tiež oprava cesty okolo bloku „E“ (108). Toto sa malo robiť vlani súčasne s opravou cesty tzv. U, medzi blokmi slobodáreň, J, zelená žaba. Budeme sa diviť, kto sa prihlási o zásluhy na oprave tejto cesty.

    Bude zaujímavé sledovať, čo všetko sa ešte dozvieme v tejto predvolebnej kampani. Kto, aké zásluhy má na tom zanedbateľnom mále, ktoré sa tu za toto volebné obdobie vybudovalo.

    Je na nás, občanoch mesta Poltár, aby sme sa v čo najväčšom počte zúčastnili komunálnych volieb 10. novembra a tak napomohli zmene, pre ktorú je najvyšší čas. Mali by sme urobiť všetko pre to, aby vyhrala voľby na funkciu primátora poslankyňa, ktorá  dlhodobo vedie v ankete na primátora na stránke www.Poltar2.sk.

Ján Štefančík

    PS: Poslednú dobu sa začínajú množiť útoky na túto stránku. Dnes bol eliminovaný takýto útok na servery .sk, keď sa stránka Poltar2.sk nedala zo Slovenska načítať. Pritom v susedných štátoch to bolo možné. Tu je odpoveď správcu českého serveru, ktorý poskytuje webhosting pre stránku www.poltar2.sk : Ptal jsem se administrátorů a byl zde útok na servery. Proto se dočasně blokoval provoz ze zahraničí.

6 Odpovedajú na PREDVOLEBNÁ KAMPAŇ PRIMÁTORA PRIAMO NA MsZ !

 • Veru je načase zmena. Zákony sa obchádzajú, občania mesta sú klamaní. Eurofondy sa nevyužívajú, lebo asi nikto nevie vypracovať projekt na ich čerpanie, alebo sa z nich ťažko ulieva do vlastných vreciek.Okresné mesto na smiech. Treba sa pozrieť po obciach a mestách , kde to riadia ženy( Revúca ani jej nesiahame po pätu, vedie to žena). Primátor má mať záujem pracovať pre občanov mesta celé volebné obdobie. Nie len pred voľbami sľubovať a preťahovať medové motúzy popod nos. Ono je to tak: Ja vám toľko sľúbim, čo vám nikto nedá.” Urobme voľbami zmenu , zvoľme si ženu !!!.”

  • Veľmi trefný komentár. Ale tá posledná veta je hotový skvost. Veď to by mohol byť krásny volebný slogan. Dovolím si to použiť.

   • Dávam súhlas.. Autorské nepýtam. Je to vzdelaná pani s dlhodobými skúsenosťami vo verejnej správe. Len drúci nepochopia o čo ide. Ak nevyhrá rozbehneme akciu na premenovanie Poltára. Aby sa nemenila značka na evidenčných číslach mot. vozidiel PT navrhujem :” PORIADNE TRÚBELIAKOVO. ” alebo “Poriadne Truľovo”. Bude to znieť tak slovensky.
    ” Poďme voliť ženu , bo nás pod spád zo spaľovne zaženú”

 • Mali by sme urobiť všetko pre to, aby vyhrala voľby na funkciu primátora poslankyňa, ktorá dlhodobo vedie v ankete na primátora na stránke http://www.Poltar2.sk.

  len ubohy clovek prehliadne ze vasa stranka sluzi vylucne ako propaganda tejto kandidatke.Vo vasej ankete sa ani neda hlasovat.Dufate ze nikto nezahlasuje ci si pomysli ze ide o error.Fakt vtipne….

  • Dúfam, že sa nenahneváte, keď odpoviem Vaším štýlom. Tak teda, len úbohý človek nevie v ankete, ktorá je funkčná, hlasovať. Ale čo je dôležité, je nastavená tak, že z jednej IP adresy sa dá hlasovať iba raz. A do tretice: len úbohý človek môže napísať, že táto stránka slúži ako propaganda kandidátke na primátora. Táto stránka totiž slúži k podaniu informácií, ktoré sa na oficiálnej stránke občania nedozvedia. Ale inak to môže byť aj vec osobného pohľadu.

  • Ak je niekde propaganda tak v Poltárskom občasníku číslo 6. Hanba , že mesto Poltár ako vydavateľ niečo také vypustil. Má to vôbec redakčnú radu ?
   Vyslovene zameraný proti kandidátke na primátora a pochvaly na terajšieho primátora, dokonca aj s foto materiálom. Smiešne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *