Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
júl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Čím sa „previnila“ primátorka Poltára?

Tak si urobme rekapituláciu od začiatku volebného obdobia. Nie je to žiadny odpočet primátorky, ten podá ona sama na konci volebného obdobia.

1/ Jej prvé „previnenie“ bolo, že porazila vo voľbách ďalších troch súperov. Vďaka občanom, ktorí už mali dosť bašovania jej predchodcu.

Dvaja neúspešní súperi sa pokúsili zvrátiť výsledok volieb na ÚS. Neúspešne.

Tretiemu od žiaľu tak zovrelo hrdlo, že založil stránku (cvok za cvokom) zameranú na diskreditáciu primátorky.

2/ Druhé „previnenie“ bolo, že v záujme služby občanom prevzala totálne znefunkčnený MsÚ. Pripomeňme si tzv. zlaté padáky a „vyčistené“ počítače.

3/ Tretie „previnenie“, ktoré jej mnohí neprajníci nevedia odpustiť, bolo uzavretie kohútikov korupcie a rozkrádania financií z rozpočtu mesta.

4/ Štvrté „previnenie“: viditeľné zmeny pod jej vedením a s pomocou niektorých poslancov MsZ. Nevidia len tí, čo nechcú vidieť: zlepšenie čistoty v uliciach, verejné priestranstvá, dokončenie mnohých restov z minulého obdobia a snaha „rozbehnúť“ nové projekty. Ten zoznam by bol veľmi dlhý, ale to nie je účel tohto príspevku.

Spomeniem len jedno z najdôležitejších: uzavretie potrubia korupcie a rozkrádania – MsPS a založenie TS Poltár s.r.o. Následne vybavenie TS potrebnou technikou.

Je priam nepochopiteľné, že bývalá viceprimátorka ktorá mala najväčšiu zásluhu na založení TS Poltár s.r.o., v súčasnosti by najradšej utopila primátorku aj v lyžičke vody. A to len odvtedy, ako povýšila osobné problémy nad verejný záujem.

5/ Piate a najväčšie „previnenie“: kandidatúra a zvolenie za poslankyňu NRSR. Namiesto toho, aby sme boli radi, že máme prvýkrát poslanca v NRSR, niektorí chytráci stále štekajú. Hlavne tí, ktorým vadí, že si od nich nepýtala povolenie za ktorú politickú stranu má kandidovať.

Nechajme sa prekvapiť, kedy konšpirátorom začne vadiť značka jej auta alebo farba spodnej bielizne.

Hyeny, ktoré s príchodom komunálnych volieb, cítiac blížiacu sa možnosť ukoristiť svoj diel z rozpočtu mesta, zužujú kruh okolo primátorky.

Nevedia pochopiť, že môže niekto vykonávať verejnú funkciu bez korupcie a rozkrádania. V skutočnosti však tieto supy, zlietajúce sa nad budúcou korisťou, straší to, že občania vidia pozitívne zmeny v Poltári. Latka je tak vysoko nasadená, že bude ťažké ju prekonať. Ak vôbec…

Úspech sa na Slovensku a v Poltári už vôbec neodpúšťa.

Najnovším „hitom“ rôznych samozvaných vykladačov práva je nová asistentka poslankyne NRSR.

Niektorí úbožiaci už skúšajú brnkať na strunu závisti. Ja v tej sume nejaký rozdiel nevidím a ani nikomu nezávidím (priložené obrázky).

A konšpirátorom odkazujem, že tento príspevok si nikto u mňa neobjednal a tiež mi text nikto nepísal.

Ja sa neskrývam za žiadne falošné Fb profily, pretože sa nemusím hanbiť za svoje názory.

Primátorke prajem dobré zdravie a veľa trpezlivosti, aby tento silný psychický tlak svojich neprajníkov vydržala do konca volebného obdobia. Viem, že mnohí občania nášho mesta očakávajú dokončenie začatých investičných akcií.

Ján Štefančík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *