Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
jún 2023
Po Ut St Št Pi So Ne
« máj    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

P. Sitor – nový primátor Poltára? Pán Boh s nami a zlô het.

Tak a je to tu. Do radu netrpezlivých čakateľov o ovládnutie kohútikov korupcie a rozkrádania sa postavil prvý odvážlivec.

Dal nám, občanom Poltára, vo svojom „dojímavom“ promovidejku na známosť, ako sa už vidí vo funkcii primátora.

Počas špacírky (tváriac sa ako majiteľ mesta) objavil teplú vodu. Citujem: „Pod taktovkou momentálneho vedenia naše mesto dostalo nový šat a krajší vzhľad. To ste si isto všetci všimli a je to chvályhodné.“

No, či všetci, nie som si istý. Podľa mňa len tí čo to chcú vidieť.

Vo svojom monológu nám dal vedieť, že volebný program súčasnej primátorky má dobre naštudovaný, pretože nič nového nepovedal.

Táraninky o zjednotení poslancov vyzneli dosť úsmevne. To sľubuje niečo na spôsob „národného frontu“ z neslávnych čias minulých? Len dúfam že nie podľa vzoru Putin a Lukašenko.

Hovorí, nevracajme sa do minulosti. Ale jedným dychom spomenie minulé volebné obdobie, keď bol poslancom MsZ. Tak teda nemá sa čím chváliť, pretože jeho jediná starosť bola, aby dostal čo najväčšiu dotáciu pre svoje športové aktivity.

Kto by veľmi túžil po tomto „nezabudnuteľnom“ zážitku:

https://www.facebook.com/watch/?v=684765596205355&extid=NS-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing

Sľubovaná zmena a výzva k spolupráci vyznie dôveryhodne až potom, keď sa tento kandidát (ktorý už vo sne sedí na primátorskom kresle), dištancuje od grobianov a hulvátov útočiacich na súčasnú primátorku.

A tiež ak zruší skupinu „Krok za krokom v meste Poltár“, ktorú založil za účelom diskreditácie primátorky. (Nevedel predýchať fiasko v minulých voľbách.)

Čím to je, že počas tej „špacírky“ po meste mi jeho zasnený pohľad a *****ný úsmev pripomína známeho kapitána z Revúcej, bozkávajúceho výložky?

Pred časom sme mali primátora, ktorý nevedel povedať dve súvislé vety.

Teraz sa nám núka arogantný bitkár, ktorý sa rád počúva – blablabla.

Zatiaľ je to len „mokrý sen“.

Ján Štefančík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *