Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

VŠETKO PRE NAJMENŠÍCH občanov Poltára

Po zhliadnutí týchto záberov človek neznalý miestneho prostredia si určite pomyslí, že vidí fotografie z nejakej osady neprispôsobilých občanov. Ale občan okresného mesta Poltár vie, že je to všetko inak. Hlavne obyvatelia sklárskeho sídliska dôverne poznajú tieto zákutia medzi bytovkami. Toto všetko by malo slúžiť k potešeniu našich najmenších obyvateľov. Opak je však pravdou, ako sa každý občan denne môže presvedčiť o tejto skutočnosti.

Nuž, aj takáto je vizitka nášho dočasného primátora a jeho verných dvíhačov rúk a to nielen z tohto volebného obdobia, ale ale aj z tých predchádzajúcich. Pretože takto spustnuté a zničené pieskoviská a iné vybavenie týchto detských miniihrísk určite nenahradí jedna holá, asfaltová plocha bez jediného, najmenšieho tieňa.

Ale na druhej strane, aby sme boli ústretoví a prejavili aj trochu pochopenia. Však aj náš dočasný primátor s jeho vernými dvíhačmi rúk sú len ľudia. A ako takí, potrebujú zabezpečiť najprv seba a svojich príbuzných a známych. No a že popri tom neostáva čas a financie aj pre ostatných občanov? No a čo? Však oni sú vrchnosť, oni môžu. Ešteže sa v MsZ našlo 7 odvážnych poslancov, ktorí týmto figliarom nastavili zrkadlo.

 

Občania, pozor na pripravovaný mega projekt tzv. revitalizácie sklárskeho sídliska. Zaujímajte sa , ako bude vypadať okolie medzi bytovkami, v ktorých žijete.

Ján Štefančík

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *