Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Smeruje útek 7 poštárov z MsZ dňa 16. 12. 2021 k sabotáži?

Na rokovaní MsZ dňa 16. 12. 2021 skupinka 7 nesvojprávnych poštárov – oportunistov opäť predviedla, že vzorne plnia príkazy svojej veliteľky, pozemkovej maniačky.

Ak to na minulom MsZ 3. 12. skúšali partizánskym spôsobom, poza bučky, teraz prešli do otvoreného útoku.

Tak, ako to vidieť na videozázname a záberoch z tohto videozáznamu.

https://www.youtube.com/watch?v=WMqTeHlvxCY

Tentokrát dno prerazil ako prvý poslanec Gavalec, obvinený z troch trestných činov ktorý nie je zatiaľ odsúdený len preto, lebo systém ešte stále chráni „našich ľudí“.

Toto bezočivé, naničhodné čudo namiesto chodenia po kanáloch si dovolí vyzvať primátorku, aby odstúpila. Po dôkladnom vyváľaní sa vo svojich zvratkoch, teatrálne opustí rokovanie MsZ.

Druhým „hrdinom“ bol (akože inak) „najdôležitejší“ poslanec Žilák, ktorý po dôkladnom prehrabaní vo svojich „výkaloch“ kotkodákajúc „vznešene“ odkráčal.

Po ňom už tíško, bez „streľby“ zdupkali ďalší poštári: Račko, Korimčák, Kurák, Macove a Dreisig.

Po zbabelom úteku 7 poštárov ostalo MsZ paralyzované.

Táto skupinka oportunistov na čele so svojou veliteľkou nemá problém sabotovať schválenie Mestského rozpočtu. Im čerta starého záleží na tom, že poškodia všetkých občanov Poltára. Až tak ďaleko ich dohnala nenávisť a osobná pomsta primátorke.

V druhej časti MsZ to bolo dostatočne vysvetlené, aké budú dôsledky v prípade neschválenia rozpočtu:

https://www.youtube.com/watch?v=jmJ1OjQls14

K tomu len krátko. Pani primátorka, páni poslanci Skypala a Žilík, nebuďte naivní. Nenávisť im zatemňuje rozum, hlavne ich veliteľke, ktorá vás priam smrteľne nenávidí. S lotrami nevyjednáte nič. Budem len rád, ak sa mýlim.

Občania mesta Poltár a priľahlých častí, najlepšie riešenie ako sa vysporiadať s poslancami, ktorí úmyselne škodia celému mestu, je len jedno. Vyhnať týchto 7 darebákov metlami namočenými v niečom dobre smradľavom. S lotrami sa vyjednávať nedá.

Ján Štefančík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *