Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Máme v MsZ poslancov, alebo poštárov?

Dňa 3. 12. 2021 primátorka zvolala MsZ, na ktoré sa konečne dostavili aj siedmi „odbojári“. Samozrejme dôkladne vyškolení veliteľkou tohto odbojárskeho oddielu.                                   Už aj vrabce v Poltári čvirikajú, v ktorej advokátskej kancelárii tieto školenia prebiehajú.

Ako sa ukázalo počas priebehu rokovania MsZ, poslanci Žilák, Kurák, Macove, Dreisig, Gavalec, Račko a Korimčák si možno ani neuvedomujú, že ich veliteľka pomaly, ale isto degraduje na „nesvojprávnych“ poštárov. Pri prejednávaní komisií a dozorných rád sa správali ako poštoví doručovatelia. Zdokumentované na priložených záberoch vystrihnutých z videozáznamu.

Tak, ako to vidieť na videozázname z rokovania.

Dá sa vidieť tu:

Časť 1/ https://www.youtube.com/watch?v=4H1pTcCpJPU

Časť 2/ https://www.youtube.com/watch?v=VXGlUpjI3KM

V akom zákernom mozgu sa môže zrodiť nápad navrhnúť a schváliť do Komisie pre financie MUDr. Baníka, odsúdeného za korupciu?

Taktiež do dozornej rady TS Poltár s.r.o. MUDr. Baníka, poslanca Gavalca, ktorý sa podieľal na krádeži oceľových nosníkov: https://poltar2.sk/jedna-kradez-z-mnohych-sa-zacina-objasnovat/

No a exposlankyňu JUDr. Garajovú. Tú Garajovú, ktorá vzdaním sa mandátu poslanca „opľula“ všetkých nás, občanov, ktorí sme jej vo voľbách prejavili dôveru. Zvolili sme ju preto, aby pracovala v prospech verejného záujmu, nie svoj.

Namiesto toho, aby bola tichučko zalezená, je autorkou zloby proti primátorke.

A na tento zvrátený cieľ neváha zneužívať pomýlených poslancov a niektorých mentálne zaostalejších užívateľov sociálnych sietí.

Musím tiež spomenúť cirkus okolo „blankozmenky“. Ak už niektorí poslanci nevedia pochopiť, že táto blankozmenka nezaťaží mesto, ale bude sa ňou ručiť za poskytnutú dotáciu na Zberný dvor po dobu 5 rokov. Kto tu stále straší občanov a zneužíva, že sa v tom nevedia zorientovať? Nakoniec bola táto záruka schválená. Alleluja! Zaklincovala to primátorka, keď upokojila poslanca Dreisiga, že stroje sa môžu využívať na verejnoprospešné účely mesta. Vzorne vycvičený havo.

Nepomohlo ani fotenie a udávanie na MŽP. Veliteľke odbojárov zasa niečo nevyšlo.

Poslanec Gavalec si tiež chcel splniť úlohu „užitočného idiota“ a predložil plán schôdzí MsZ na prvý polrok 2022. Aj s dátumom. Samozrejme na ten čas aby termíny boli počas zasadania NR SR. Neodpustil si poznámku, že primátorku zvolili občania za primátorku a nie za poslankyňu NR SR. No asi ju tam zvolili mimozemšťania. Však pán poslanec Gavalec. Buďme radi, že konečne v dejinách Poltára máme prvého poslanca NR SR, ktorý niečo pre Poltár aj dokázal. Tých viac ako 900 tis.€ dotácií, ktoré máme šancu dostať, nám závidia aj iné mestá. Nepokazme si to vlastnou hlúposťou.

No a „najdôležitejšiemu“ poslancovi Žilákovi, ktorý stále premýšľa, ako to MsZ bez neho mohlo fungovať venujem pár slov. Pasovať sa do úlohy moderátora, to musíte byť vo svojom živle. Pozor, ešte nie ste primátor.

Pri tej funkcii predsedu návrhovej komisie bol na neho pohľad k nezaplateniu. Pripadal mi ako kotkodákajúca sliepka, ktorá nevie či má skôr zniesť vajce, alebo sa prehrabávať v…

Ján Štefančík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *