Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
júl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

NAŠI OBČANIA – kandidáti do NR SR.

Dnes, pri čítaní regionálnych novín MY, som sa dozvedel tri novinky: jednu dobrú, jednu veľmi smutnú a jednu veľmi smiešnu.

Tá prvá, teda dobrá je, že medzi našimi občanmi sa našiel veľmi kvalitný kandidát, ktorým je pán Mgr. Pavel Jánošík. Je to človek, ktorý v komunálnej politike dokazuje, že vie, čo je pre občanov dôležité. V prípade, že sa mu podarí získať dostatočný počet hlasov, obohatí svojou prítomnosťou v NRSR tú kvalitnejšiu časť budúcich poslancov. Preto je potrebné, aby sme tohto kandidáta v najbližších parlamentných voľbách podporili čo najväčším počtom hlasov. Kandiduje za SIEŤ.

Tá druhá, smutná je, že máme ďalšieho kandidáta a tým je pán Jozef Žilík. Táto nevýrazná figúrka ako poslanec MsZ v minulom volebnom období pôsobil veľmi skromne a nevýrazne, len ako poslušný dvíhač ruky v prospech primátora, teda aj svoj. Ako predseda miestnej organizácie SMERu -SD asi počíta s tým, že to je dostatočná kvalifikácia na poslanca NRSR. Musia to byť riadne zmanipulovaní masochisti čo mu udelia svoj hlas.

Tá tretia ma skutočne veľmi rozosmiala. Veď dozvedieť sa, že SNS je na tom tak zle, že prijme na svoju kanditátku prednostu MsÚ p. Pavla Olšiaka a „sociálneho pracovníka“ Paľka Gavalca, je naozaj len na smiech. Obaja majú síce niečo spoločné: ich kvalifikácia na poslanca NRSR. Veď kým jeden ovláda primátora, druhý je jeho synom. Ach, ach.

Veľa zdaru a dobrej vôle prajem všetkým občanom Poltára k Vianočným sviatkom a jasný rozum v parlamentných voľbách.

Želá dedo Jozef.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *