Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

NAJLEPŠIA PREDSEDNÍČKA SAS JE V POLTÁRI ? HAHAHA !!!

      V nedeľu, 25. 11. 2018 sa predseda SaS Richard Sulík v relácii na TA3 (V politike, od 52.10)  pochválil, že strana SaS má vybudované regionálne štruktúry. Nezabudol na okres Poltár, kde podľa neho pôsobí veľmi šikovná predsedníčka. Samozrejme, hneď aj menovite, Miroslava Vojenčiaková.

Tak toto je ona:

     Tak teda, pán predseda SaS, ja sa vám pokúsim zložiť tie ružové okuliare. Keď poviete A, povedzte aj B. Prečo nepoviete jedným dychom aj to, že v Poltári kvôli Vašej šikovnej predsedníčke sa rozpadla koalícia SaS a OĽANO? Pokým OĽANO spoločne s ďalšími tromi stranami podporili kandidátku na funkciu primátora Mgr. Martinu Brisudovú, ktorá vyhrala voľby a jeden z kandidátov OĽANO bol zvolený za poslanca MsZ.

     Pán Sulík, tá Vaša šikovná okresná predsedníčka podporila kandidáta KDH, ktorý mimochodom skončil zo štyroch kandidátov na primátora na poslednom štvrtom mieste. O členskej základni SaS v okrese Poltár tiež ani chýru, ani slychu. Dotyčná osoba je predsedníčka sama sebe? Tak to bude asi nejaký nový spôsob budovania členskej základne. A nadajbože ešte tak náhodou na demokratických základoch. No ešte to tak! Do toho nám predsa nikto nebude kecať!  Toto pokladá predseda SaS za taký úspech, že ju verejne vychváli v politickej relácii na TA3? Alebo nebodaj dotyčná osoba ovplýva nejakými inými kvalitami?

      Nie menej zaujímavá je aj jej podnikateľská kariéra. Mimo toho, že je zamestnaná v advokátskej kancelárii JUDr. LANDLA, podniká v niektorých firmách, z ktorých minimálne jedna má zaujímavú históriu. Ponúkam pre tých, ktorí majú záujem, môžu si ďalej pozerať väzby (sú veľmi zaujímavé) v Obchodnom registri. Stačí zorientovať sa v nasledujúcej tabuľke:

kliknutím zväčšiť

     Hovorí sa, ak má niečo slabý základ, že stojí na hlinených nohách. V tomto prípade v okrese Poltár stojí SaS na nohách zo suchého piesku. Keby som bol hociktorým z ostatných okresných predsedov, veľmi hlasno by som protestoval proti takejto nezaslúženej glorifikácii okresnej predsedníčky v Poltári. Ak predseda SaS spolieha na takýchto ľudí, prevzatie moci v najbližších voľbách bude v iných rukách.

Ján Štefančík

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *