Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

JE OKRESNÁ PREDSEDNÍČKA SAS V POLTÁRI PODVODNÍČKA ?

    Pravdepodobne áno. Ešte vlani bolo jej „ctené“ meno Miroslava Vojenčiaková. S titulom Ing. A zrazu, div divúci. Okresnou predsedníčkou je už Miriam Martišová. Je to síce tá istá osoba, len si zmenila meno.

    Na tom by nebolo nič divné, keby jej nepribudol aj ďalší titul a to nie hocijaký, ale hneď MUDr. Keď už, tak niečo poriadne. Táto skutočnosť bola zistená náhodne, keď sa prihlásila do okrskovej volebnej komisie počas prezidentských volieb. Počas volieb ju legitimoval člen Okresnej volebnej komisie v prítomnosti policajnej hliadky.

    Len nevedno, kedy stihla vyštudovať lekárstvo na LFUK, keď popri zamestnaní podniká, externe vyštudovala na SPU v Nitre.

Rozšírila fámu, že na LFUK študovala externe. Avšak tento druh štúdia sa externe nedá absolvovať. A na LFUK ani na SZU takáto osoba nikdy neštudovala, čo dokazujú aj odpovede na vyžiadanú informáciu.

     Tak ako vlastne získala lekársky diplom? Ostáva len jedna možnosť. Je Okresná predsedníčka SaS v Poltári podvodníčka? Už teraz sa dá tušiť, aká bude odpoveď po vyšetrení príslušnými orgánmi.

    Čo na to pán predseda SaS a tiež krajský predseda R. Sloboda? Odhliadnuc od toho, že regionálne štruktúry sú zriaďované nedemokratickým spôsobom, keď okresní predsedovia sú do funkcie menovaní a nie volení, ako preverujete nových členov? Jednu aféru ste museli riešiť v Detve, teraz sa ukazuje ďalšia v Poltári. Pán Sulík, Vaša najlepšia okresná predsedníčka to riešila a la Trošková? Čo také prevratné dokázala, že ste ju takto vychválil: https://poltar2.sk/najlepsia-predsednicka-sas-je-v-poltari-hahaha/ ? Pán predseda SaS, nemáte dojem, že škodíte politickej strane SaS a nastal čas odstúpiť z funkcie predsedu?

Ján Štefančík

6 Odpovedajú na JE OKRESNÁ PREDSEDNÍČKA SAS V POLTÁRI PODVODNÍČKA ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *