Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
október 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
« aug    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

JE OKRESNÁ PREDSEDNÍČKA SAS V POLTÁRI PODVODNÍČKA ?

    Pravdepodobne áno. Ešte vlani bolo jej „ctené“ meno Miroslava Vojenčiaková. S titulom Ing. A zrazu, div divúci. Okresnou predsedníčkou je už Miriam Martišová. Je to síce tá istá osoba, len si zmenila meno.

    Na tom by nebolo nič divné, keby jej nepribudol aj ďalší titul a to nie hocijaký, ale hneď MUDr. Keď už, tak niečo poriadne. Táto skutočnosť bola zistená náhodne, keď sa prihlásila do okrskovej volebnej komisie počas prezidentských volieb. Počas volieb ju legitimoval člen Okresnej volebnej komisie v prítomnosti policajnej hliadky.

    Len nevedno, kedy stihla vyštudovať lekárstvo na LFUK, keď popri zamestnaní podniká, externe vyštudovala na SPU v Nitre.

Rozšírila fámu, že na LFUK študovala externe. Avšak tento druh štúdia sa externe nedá absolvovať. A na LFUK ani na SZU takáto osoba nikdy neštudovala, čo dokazujú aj odpovede na vyžiadanú informáciu.

     Tak ako vlastne získala lekársky diplom? Ostáva len jedna možnosť. Je Okresná predsedníčka SaS v Poltári podvodníčka? Už teraz sa dá tušiť, aká bude odpoveď po vyšetrení príslušnými orgánmi.

    Čo na to pán predseda SaS a tiež krajský predseda R. Sloboda? Odhliadnuc od toho, že regionálne štruktúry sú zriaďované nedemokratickým spôsobom, keď okresní predsedovia sú do funkcie menovaní a nie volení, ako preverujete nových členov? Jednu aféru ste museli riešiť v Detve, teraz sa ukazuje ďalšia v Poltári. Pán Sulík, Vaša najlepšia okresná predsedníčka to riešila a la Trošková? Čo také prevratné dokázala, že ste ju takto vychválil: https://poltar2.sk/najlepsia-predsednicka-sas-je-v-poltari-hahaha/ ? Pán predseda SaS, nemáte dojem, že škodíte politickej strane SaS a nastal čas odstúpiť z funkcie predsedu?

Ján Štefančík

6 Odpovedajú na JE OKRESNÁ PREDSEDNÍČKA SAS V POLTÁRI PODVODNÍČKA ?

 • Vážený pán Štefančík nejdem sa znižovať na Vašu úroveň ,ale dovolila by som si Vás upozorniť ,,že Miroslava Martišová predtým Vojenčiaková mala právo si zmeniť priezvisko kedže Vojenčiaková sa volala po ex-manželovi s ,ktorým má už dospelú dcéru študujúcu vysokú školu nevidím dôvod prečo by si ho po dovršení dcérinej plnoletosti nemohla zmeniť ,. Za dalšie Pani Martišová ja tak inteligetná žena ,že jej nerobí problém vyštudovať aj tri vysoké školy .

  • Musím Vám dať na vedomie, že voči anonymom mám minimálnu úctu a zvyčajne sa s nimi nebavím. Ale na Váš komentár odpoviem, pretože si mýlite konfirmáciu s menštruáciou. Pozrite si lepšie odpovede na infožiadosť, pretože tam je pointa celého článku. A jedna rada zadarmo: nabudúce si dvakrát premyslite čo idete napísať.

   • a skusali ste sa pytat na LFUK aj na meno Miroslava Vojenčiaková?

    • Na LFUK neštudovala ani Vojenčiaková, ani Martišová z Poltára.
     1/ Lekárstvo ani veterina sa nedá študovať externe. Preveril som si v SaS, keď sa pochválila s lekárskym diplomom, uviedla, že študovala externe.
     2/ Zadajte si jej meno do vyhľadávača, ukáže Vám len Poľnohospodársku FA v Nitre, kde vyštudovala externe Mgr. a Ing.
     3/ Ak sa nemýlim, štúdium za lekára trvá 6 rokov. Nie je možné denné štúdium v BA, zároveň externe NR, zamestnanie v advokátskej kancelárii a ešte podnikanie (účtovníctvo).

     • Osobne som ako člen okresnej volebnej komisie v LC kontaktoval pani Miroslavu Martišovú ,chudera ani nevedela nájsť zoznam členov okrskovej volebnej komisie.Sama predložila občianský preukaz a tam mala vyznačený titul MUDr.požiadal som políciu aby preverila informáciu .Hneď mi to došlo,že je to podvod,pretože Ing. je technický titul MUDr. je humanitárny smer ,nedá sa študovať externe a čo nejde dokopy.Taktiež som zisťoval ,kde absolvovala školu.Nič som nenašiel.Kto na polícii jej zapísal do OP tento neoprávnený titul?Kde je politická polícia z Poltára a jej riaditeľ?Takto to vypadá na celom Slovensku.Korupcia hýbe Slovenskom a Poltár nie je výnimkou veď odtiaľ je aj komunista bývalý prezident Gašparovič ,ktorý ani nedokázal poriadne rozprávať.Tí čo píšu o Martišovej ,že vyštuduje aj tri vysoké školy tu majú dôkaz o študentke.

 • Práve som zachytila, že ju “našli” v ČR úplne v poriadku, pričom sa uchádzala o pracovnú pozíciu v nemocnici..no, neviem..zmenené meno, “nový” titul, snaha zmiznúť bez stopy, nová práca (natíska sa spojitosť s vymysleným titulom MUDr, – pozícia upratovačky to asi nebude). Spraví toto človek, ktorý je duševne v poriadku? Iná možnosť sa vynára v spojitosti s jej podnikaním, možno snaha uniknúť a začať úplne nanovo. Aj tu sa však dá pochybovať o jej úsudku a duševnom stave. Môže si niekto normálny myslieť, že sa dá takýmto čudným spôsobom, ktorému predchádzali čudné kroky “stratiť”? A v Čechách?! Asi to bude ešte zaujímavé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *