Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ČAKÁME DOTÁCIE Z AKČNÉHO PLÁNU ?

    Ach, to naše životné prostredie! Pri pohľade na toto sa naskytá viacero možností. Ktorá je tá správna? Môže to byť čerstvá nelegálna skládka, kde základ tvorí veľkoobjemový kontajner. Alebo je to nedbalosť zodpovedných alebo skôr nezodpovedných zamestnancov mesta, ktorí nezabezpečia včasný vývoz plného kontajnera? Dosť však planých rečí, ponúkam fotky, na ktorých vidieť, o čom je tento článok.

Križovatka ul. Nová

Preplnený kontajner na križovatke smerom na Novú ulicu.

Pri garážach 1

Najkrajší je tento pri garážach, okolo neho je už viac ako v ňom

Pri garážach 2

Ani tento za ním veľmi nezaostáva, tiež pri garážach

    Tiež to môže byť nezáujem primátora dohliadnuť na takú pre neho nezaujímavú a triviálnu záležitosť, ako vyvážanie kontajnerov. Nakoniec, však on je zaneprázdnený inými starosťami, keď už mu niektoré poslankyne a miestni aktivisti bránia v rozlete hádzaním tých polien pod nohy. V konečnom dôsledku, nie aby bol rád a tie polená začal zbierať. Mohli by sa mu zísť na budúcu zimu, ak by si musel trochu prikúriť, aby nezmrzol po komunálkach.

    Na čo však platí toľko zbytočných ľudí, na ktorých sa nemôže spoľahnúť ani s takouto drobnosťou? Prednosta MsÚ ten tiež nestíha, pretože je podľa všetkého zamestnaný len na úväzok. Aspoň také počuť reči od obyvateľov Uhorského, že jeho auto viac stojí pre jeho domom na Uhorskom ako na obvyklom mieste pred MsÚ.

   Alebo, nebodaj, žeby sme aj s týmto čakali na dotácie z Akčného plánu? Bolo by to celkom pochopiteľné, však tam by mohli kvapnúť nejaké šošole aj do toho správneho mešca.

Ján Štefančík

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *