Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

AROGANCIA PRIMÁTORA POLTÁRA nemá hranice

Martina Tóčiková

Ako poslankyňa mestského zastupiteľstva by som rada vyjadrila svoj názor na dnešnú neprítomnosť v poslaneckom zbore. Veľmi si vážim občanov tohto mesta a som vďačná za každý jeden hlas, ktorý som vo voľbách získala. Snažím sa aj so svojimi kolegami pracovať v prospech nášho mesta čo najlepšie . Ale jednoducho sa už nedá do nekonečna znášať ignorácia pána primátora. Materiály na mestské zastupiteľstvo sú zasielané nekompletne často v nedosatočnom časovom predstihu – celé roky bojujeme o to, aby materiály boli k dispozícií aj občanom tohto mesta . Jasne sme sa dohodli a odhlasovali si, že sa budeme stretávať predposledný štvrtok v mesiaci podľa schváleného plánu MsZ. Argument pána primátora, že on sa nebude prispôsobovať nám 13 poslancom – neobstojí. Ak si pán primátor bude svojvoľne zvolávať mestské zastupiteľstvo, môže sa stať, že bude zasadať komorne, iba s pánom prednostom . Pán primátor má za seba riadne zvoleného „náhradníka“ pána poslanca Kulicha, ktorý je poverený v prípade jeho neprítomnosti viesť zastupiteľstvo a samozrejme je v mestskom zastupiteľstve aj jeho zástupca, viceprimátor Balog.
Neustále prispôsobovanie sa svojvôli pána primátora trvá už 3 roky a zariadiť si niekedy program 4 dni pred neplánovaným zasadnutím je pre mnohých poslancov obtiažne. Pán primátor si musí uvedomiť, že nie len okolo neho sa točí svet. Ja a moji kolegovia , sme za to, aby sa dohody dodržiavali, lebo slovo robí chlapa.

Stanka Šuľajová Koštialová No mate to tam tazke,zmena je nutna o tom niet pochyb,len by si to mali v prvom rade uvedomit obcania vasho mesta,ja neviem,ale ludia uz asi rezignovali a je im to jedno.?

Romana Romy Májiková som rada, že si to občanom mesta Poltár vysvetlila, lebo keď som videla to krátke video zo zasadnutia, ostala som riadne šokovaná

Páči sa mi to

Ján Štefančík Aké video, z akého zasadnutia? Žiadne zasadnutie MsZ nebolo otvorené. Opäť zavádzanie a klamanie občanov zo strany primátora.

Páči sa mi to

Martina Tóčiková Ano mala som potrebu, lebo chcu nas zdiskreditovat , chcu z nas urobit poslancov, ktori ignoruju obcanov mesta

Páči sa mi to

Peter Iskra Iskrička Nech ludia vedia co sa deje tam.Dobre ze si to dala sem

Páči sa mi to

Ján Štefančík Ja som tam bol, keď mala začať schôdza MsZ. Primátor si opäť ako zvyčajne neodpustil pár štipľavých poznámok na adresu opozičých poslancov. Dovolil si povedať, že nepracujú pre občanov, ale zastupujú len svoje záujmy. A ja sa pýtam, koho záujmy zastupuje primátor, keď si nectí dohody a všetkými poslancami schválený plán zasadnutí? Pochopí vôbec niekedy, že nie je nadriadený poslaneckému zboru a nemôže chcieť, aby sa 13 poslancov prispôsobovalo jeho rozmarom?

Peter Iskra Iskrička To je chore tam v tom meste … Ale dojbu volby a odrazu je kazdy aktivny.A tie zasadnutia hruza kukaju ako telce niektory po sebe.

Páči sa mi to

Zuzana Stanova Pekný status!

Ján Štefančík Ja, ako občan som za to, aby vždy, keď primátor bude ignorovať schválený plán zasadnutí, riešili poslanci takúto situáciu obštrukciou ako dnes. Aj keď je to nad možnosti jeho chápania, musí si uvedomiť, že je len primátor a nie majiteľ Poltára.

Páči sa mi to

Celé klamstvo primátora môžete vidieť  tu:  https://vimeo.com/240144517

 Spracoval: Ján Štefančík

Odpovedá na AROGANCIA PRIMÁTORA POLTÁRA nemá hranice

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *