Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

AKO ĎALEJ, SKLOTATRAN POLTÁR ?

     Takto prejavili futbalisti TJ Sklotatran Poltár svoju radosť po poslednom zápase uplynulej sezóny. Akoby aj nie, však postúpili zo 4. ligy skupiny Juh do 3. ligy. A to už je dôvod na radosť a tiež patričnú oslavu v kruhu svojich fanúšikov. Ostáva len dúfať, že udalosti posledných dní neskalia ich radosť.

    V článku, https://poltar2.sk/o-co-sa-hra-v-tj-sklotatran-poltar/ktorý som publikoval na tejto stránke dňa 22. 6. 2018 som trochu priblížil dianie v tomto druhu športu. Už vtedy mi šiesty zmysel napovedal, že v blízkej dobe sa začnú diať udalosti, ktoré sa v súčasnosti dozvedáme z médií. Tento článok tak pošteklil ľudí z blízkosti TJ, že na schôdzi MsZ dňa 4. 7. 2018, poslanec Baník zareagoval voči mojej osobe dosť nevyberaným spôsobom. Jeho veľké poslanecké a manažérske Ego vzplanulo hnevom „spravodlivých“ a vytýkal mi, vytrhnúc jednu vetu z kontextu, že som ho obvinil z prania špinavých peňazí. Každý, kto si trochu pozorne prečíta tento článok, nenájde tam nič také. Za povšimnutie však stojí komentár pod týmto článkom:

Jano on 29.6.2018 o 11:01

a ešte sa treba opýtať funkcionárov TJ Poltár koľko z tých mestských peňazí – dotácií skončilo v rukách iných mužstiev a rozhodcov zo IV.ligy v sezóne 2017/18…

    Tiež sú zaujímavé aj komentáre, ktoré som skopíroval z FB účtu TJ Sklotatran Poltár :

16. jún, 17:54 ·

Marek Zeman Kupili si všetko smradi poltarsky

Juraj Samuelčík Medzibrod hral aspon cistu hru …a tou cistou hrou postupi o rok ….ale Poltar je vysmech ligy a hanba futbalu …a vedia to vsetci …zato co Poltar predviedol na jar …alebo minuly rok v boji o zachranu kupovanim rozhodcov …

Michal Tonhajzer Ľubomír Garaj ty si riaden… my sme balogu nedavali ani cent našou prioritou bolo hrať poctivo a bez podplácania narozdiel od Vás Poltárčanov.Tak si to v tej hlavičke poupratuj alebo ta s informáciami obišli?.

Michal Tonhajzer Všetko krásne,len kabíny,hrisko a hlavne ta vaša zhrdzavena tribúna by bolo dať do poriadku aby ste sa nehanbili v 3.lige.A na záver topka……tých vašich sfetovanych divákov a to prasa tučné neviem či dokončil základnú skolu,no máte to tam riadne pošahané!!!Chvala bohu ze palite preč zo súťaže bo skorumpované futbalové muzstvo tu nemá miesto a preto tam dlho nevydržíte!!!

Juraj Samuelčík Ale ved si chojte do 3 ligy …cela liga je rada ze sa zbavila Poltara…raz dojdu peniazky a 90 % cudzich hracov odide …lebo ti hraju len aby im piplo…a bude hrat jozef marcinek sam

Ivan Hutka Je troška smiešne hovoriť o výchove mládeže a potom kupovať do Áčka legionárov z Nigérie a Brazílie.

     Ako už asi mnohí viete, dňa 7. 7. 2018 prebehla v médiách informácia o akcii NAKA v BB, keď zadržaných a predvedených činovníkov v prípade športovej korupcie.

https://domov.sme.sk/c/20865732/naka-zasahuje-v-banskej-bystrici-v-pripade-sportovej-korupcie.html

     Po tomto všetkom aj zmienka o dotácii z mestského rozpočtu pre TJ (26 tis.€ plus 22 tis. schválených 4. 7.) a tiež dotácia z Akčného plánu 200 tis.€  na nové tribúny dostáva inú dimenziu. Bolo by zaujímavé vedieť, keby MsZ hlasovalo dnes za uznesenie o poskytnutí dotácie, koľkí poslanci by za toto zdvihli ruky.

    Som si vedomý, že aj po tomto článku si niektorí podporovatelia futbalu neodpustia jedovaté komentáre na moju adresu. Mňa vôbec nezaujíma, že niektorí ľudia prispievajú finančne na akýkoľvek účel. Ale si neprajem, aby určovali mne, alebo ďalším, ktorým napr. futbal môže byť ukradnutý, aby sme na túto ich zábavku prispievali. A je úplne jedno, či z rozpočtu mesta, alebo vstupným na zápas.

Ján Štefančík

 

 

8 Odpovedajú na AKO ĎALEJ, SKLOTATRAN POLTÁR ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *