Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
jún 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aká je skutočnosť so získaním investorov do Poltára?

Poslednou dobou sa množia útoky na primátorku Poltára, že nie je schopná získať investorov do PT.

Keď vyvinie maximálnu snahu aj ako poslankyňa NR SR, tak sa nájde niekoľko samozvaných „odborníkov“, ktorí hlavne na „najobjektívnejšej“ stránke založenej za účelom diskreditácie primátorky, začnú na jej hlavu zvolávať „síru a oheň“.

Tie besné psy, ktoré tam do nej pravidelne štekajú, už nie sú ani zaujímavé. Vyniká tam „odborník na všetko“ (už vynašiel aj teplú vodu a koleso) a jedna rozprávková striga.

Najnovšie im vadí snaha primátorky dokončiť Priemyselný park, tiež zmienka vybudovať cestu PT – Nové Hony.

V súvislosti s Priemyselným parkom táto striga sa pousilovala zverejniť mapu el. sietí v SR.

https://www.sepsas.sk/media/4808/ess-2021-03-31.png?fbclid=IwAR1x6MZgxKkLWTwuAjyMvRTDhGd3-i08m3GaLtTcXlygEpAkJgxp5RxeNq0

Že na tejto mape nie je okr. PT, to je „zanedbateľný detail“. Bývalé sklárne a celý okr. PT asi využívajú slnečné erupcie.

Cesta PT – Nové Hony nie je výmysel primátorky. Táto cesta bola v pláne ešte pred rokom 89 a od Nových Honov bola časť tejto cesty už vybudovaná.

Túto myšlienku si osvojil nebohý primátor Ján Koršó a súčasná primátorka sa ju snaží oživiť. Pochybujem, že pri takom odpore zo strany VÚC sa jej to podarí.

Všetka kritika a „dobromyseľné“ rady odporcov primátorky v súvislosti zo zvyšovaním zamestnanosti vyznieva veľmi falošne. Stačí pripomenúť, že dvaja potencionálni investori za bývalého primátora PG nevedno prečo stratili záujem.

Taktiež musím pripomenúť aj ďalšieho, ktorý bol bývalým primátorom „vypoklonkovaný“.

https://poltar2.sk/premarnena-sanca-v-poltari-2/

Takže vážení táraji, kým začnete štekať, majte na pamäti, že je dosť občanov v PT, ktorí vidia a pamätajú si viac ako 3 dni.

Ján Štefančík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *