Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

VIANOČNÝ DARČEK Slovenskej Pošty, prednostu OÚ a poslankyne VÚC.

    Je tomu už viac ako mesiac, čo Slovenská Pošta zrušila pobočku v Rovňanoch. Sem patrili aj občania Bystričky a Ozdína. Zrušením tejto pobočky by dotknuté obce mali byť podľa všetkej logiky priradené na poštu v Málinci. Na Slovensku a zvlášť v okrese Poltár však logika neplatí.

    Aby to občania týchto obcí mali zaujímavejšie, prifarili“ ich na poštu v obci Uhorské. Občania Ozdína spísali aj petíciu, v ktorej žiadali priradenie na poštu v Málinci, ale namiesto pochopenia sa dočkali výsmechu.

    Podnikol prednosta OÚ, Ing. Pavel Gavalec ako zástupca štátnej správy v okrese Poltár, všetky dostupné kroky, aby tejto hlúposti zo strany Slovenskej Pošty zabránil? Alebo sa už „nedočkavo“ pripravuje na flek učiteľa na Spoločnej škole a na takéto maličkosti už nemá čas?

    Aby sme nezabudli ani na poslancov VÚC, hlavne MUDr. Baníkovú. Tá sa intenzívne vychvaľuje, ako „zabezpečila“ všetko možné aj nemožné pre občanov okresu Poltár. Naposledy v statuse o autobusovej doprave. Ako zabezpečila spoje zo spomenutých obcí do Uhorského?

   Možno by stálo za to, aby si niektorá politická strana aj takúto diskrimináciu občanov povšimla a zaradila nápravu do svojho volebného programu.

Ján Štefančík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *