Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

SÚ POLITICKÉ PRESTUPY V POLTÁRI REÁLNE ?

    V poslednej dobe môžeme vidieť veľký pohyb na slovenskej politickej scéne. Reálne hrozí rozpad vládnej koalície a tým aj koniec vlády (konečne) kdeakých príživníkov na štátnom rozpočte. Museli by sme byť hrozne naivní, ak by sme si mysleli, že toto neovplyvní aj miestne samosprávy. Ako dobre vieme, na jeseň budú komunálne voľby. A práve v súvislosti s nimi sa aj v Poltári začínajú šíriť rôzne informácie o možných prestupoch niektorých miestnych politických činovníkov.

   Takým najaktívnejším v tomto druhu športu je prednosta MsÚ p. PO. V minulosti pôsobil ako poslanec VÚC, kde bol zvolený s podporou SDKÚ. Keď videl, že politická hviezda SDKÚ začína zapadať, šikovne si dal prihlášku do SIEŤ-e. Túto prikladám na foto.

    Tam mali toľko pudu sebazáchovy, že mu vopred poďakovali za jeho snahu obohatiť ich rady a odmietli ho prijať. Toto sa udialo pred poslednými komunálnymi voľbami. Lenže sa začali blížiť parlamentné voľby a v tomto pajácovi narastala chuť postupovať v kariére politika za každú cenu. Zmyslel si kandidovať do NR SR. Tieto chúťky mu pomohli ukojiť priatelia z SNS a umiestnili ho na kandidátku. Ako už vieme, jeho predstavy politického hochštaplera neboli patrične ukojené, čo mu dodnes nedá spokojne spávať.

    Najnovšie sa v Poltári začínajú šíriť reči o jeho možnom prestupe do SaS. Hovorí sa, že bez vetra sa listy na strome nepohnú. Pravdepodobne sa tento pánko spolieha na dobré vzťahy s okresným predsedom SaS v Lučenci a tiež s okresnou predsedníčkou v Poltári. Ja osobne neverím, že v SaS by mali odvahu skompromitovať dobré meno takouto čiernou škvrnou. Pretože, ak by sa tieto chýry mali stať pravdou, určite by v Poltári veľa voličov prehodnotilo podporu strane, ktorá sa stane zberným táborom pre takýchto kariéristov.

Ján Štefančík

4 Odpovedajú na SÚ POLITICKÉ PRESTUPY V POLTÁRI REÁLNE ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *