Informačná stránka o meste Poltár
Novinky
Facebook:
Kalendár:
júl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Kto rozdeľuje občanov v Poltári?

Určite to nie je primátorka M. Brisudová. Z jej zmierlivého vystupovania je vidieť, že sa snaží byť primátorkou všetkých občanov. Áno, aj tých, ktorí by ju najradšej „utopili“ aj v lyžičke vody.

Všetko nasvedčuje, že občanov najviac rozdeľuje partička okolo bývalej viceprimátorky, ktorá už stratila všetky zábrany morálky a ľudskosti. Táto osoba nemala problém za zastupovanie vydupať pre seba kráľovskú odmenu.

Nebudem tu rozoberať, čo ju viedlo k tomu, že sa spojila s ľuďmi okolo bývalého primátora. Zaujímavé, že dovtedy im nevedela prísť na meno.

Teraz si „mastí“ svoje nebotyčné ego zneužívaním 7 poslancov, ktorých usmerňuje ako nesvojprávne deti aby plnili jej zvrátené predstavy.

Nateraz jej ukrutne vadia „TS Poltár s.r.o.“. Tie TS, ktorých založenie vymyslela sama. Pomstu si treba vychutnať, však?

Nebudem menovať ďalšie osoby z tejto pochybnej skupinky, nebudem im robiť reklamu.

Len mi je ľúto jedného naivného vykonávateľa, ktorého po prípadnom naplnení svojich zvrátených cieľov odhodí ako špinavú handru.

Nateraz mu stačí sa „vyplačkať“ na falošnom profile, kde kujú pikle proti primátorke.

Podľa neho vraj „tí úprimní rozmýšľajú, pýtajú sa, správajú sa ako zodpovedný občania. Namiesto odpovedí sa im dostáva vyhrážok ,urážok a ponižovania“ (obrázok č.4).

Tak to je sila, toto napísať. To, čo sa dostáva primátorke a mne, to nie sú urážky a ponižovania?

No, zvolebnieva sa.

Viac priložená dokumentácia.

Občania Poltára dobre vidia, čo sa pod súčasným vedením podarilo urobiť. Tiež s pomocou TS Poltár s.r.o.

A čo sa mňa týka, že vraj veľmi prekážam tejto „vysoko morálnej a spravodlivej“ partičke, šíriacej zlobu medzi občanmi Poltára. To je dobre, keby ma chválili, musel by som sa hanbiť.

Ján Štefančík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *